ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Vize ve İkamet

Yurt dışından gelen kişiler adına ‘’Türkçe dil kursu’’ vizesi alabilmeleri için, Milli Eğitim Bakanlığından onay almış kurum olarak, Davetiye belgesi/Kabul mektubu (Acceptance) sağlıyoruz.

Türkiye'deki kursiyerlerimiz için ikamet izni/oturma izni elde edebilmeleri konusunda, kurumumuz üzerinden sağlanan ‘’öğrenci belgesi’’ eşliğinde yetkili bir kurum olarak aracı hizmeti altında destek sağlamaktayız.

Vize ve İkamet

Türkçe Dil Eğitimi İçin Oturma İzni

Kurumsal olarak Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı şekilde ele aldığımız Türkçe dil kursu bünyesinde, 1 (Bir) yıl + 1 (Bir) yıl olmak üzere ikamet/izni oturma izni alınabilmektedir. Aynı şekilde turistik amaçlı ikamet izni/oturum izni üzerinden bir defaya mahsus olarak, Türkiye'de bulunan kursumuz bünyesinde 1 (Bir) yıl daha uzatma hakkı elde edilebilmektedir.

Gerçekleştirilecek olan uzatma işlemleri bir önceki ikamet izni/oturma izninin bitmesine 60 (Altmış) gün kala işlemlerin tamamlanmasına başlanabilir. Böylece profesyonel bir anlayışla etkin Türkçe dil eğitimi üzerinden kurslara oturma izni eşliğinde katılmak mümkün.

Kursiyerler İçin Resmi İşlemler Üzerinden Destek

Türkçe dil kursu olarak kursiyerlerimiz adına resmi işlemlerin her aşamasında kurumsal bir destek sunuyoruz. Bu konu ile ilgili bağlantılı tüm unsurlar ve yaşanan sorunlar üzerinden resmi rehberlik desteği elde edebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan farklı seviyeler üzerinden Türkçe dil kurslarına katılabilir; etkin materyaller ve ders programı ile öğretim görebilirsiniz. Tüm kursiyerler adına vize ve ikamet konusunda resmi işlemler için profesyonel rehberlik desteği sağlanır. Bu destek konusunda tecrübe sahibi uzmanlar kapsamında ele alınır.

Davetiye Belgesi/Kabul Mektubu (Acceptance) İçin Gerekli Olan Belgeler

Türkçe dili kursumuz bünyesinde derslere katılım gösterebilmek için, davetiye belgesi/Kabul mektubu (Acceptance) adına ilgili belgelerin hazırlanması gerekmektedir.

- Pasaport fotokopisi,
- 1 adet vesikalık fotoğraf,
- Belge ücreti, (iade yapılmaz, yalnızca kesin kayıt gerçekleştirilirken eğitim ücreti üzerinden düşürülür,)
- Kişinin kendisini gelmesi gerekli değildir,

Kesin Kayıt İçin Gerekli Olan Belgeler

Kesin kaydın kurs bünyesinde yapılabilmesi için ayrıca belgeler hazırlanmalıdır.

- Pasaportun aslı,
- 5 adet vesikalık fotoğraf,
- Eğitim ücreti,
- Öğrenim belgesi (Türkçe denklik için belge)
- Kişinin kendisinin bulunması gerekir,

BİZİ TERCİH EDENLER