ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Öğretmenler

Dil eğitimi konusunda profesyonel eğitim kadrosuna sahip olan Türk Amerikan Derneği, dil eğitiminde marka haline gelmiştir. Altmış beş yıldır hizmet veren ve dil eğitiminde adından sıkça söz ettiren Türk Amerikan Derneği Mecidiköy, başarısını deneyimli, tecrübeli ve işini seven öğretmen kadrosuna borçludur. MEB onaylı sertifikaya sahip eğitim kadromuz, sınavla işe alınmaktadır. Mesleğinde üst seviyede olan öğretmenleri tercih ediyoruz.

Öğretmen Tercihi

Profesyonel eğitimci kadrosuna sahip Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy/Bakrköy şubeleri , öğretmen tercihini yaparken, dil eğitim becerisinin yanı sıra öğrenci ile iletişim özelliklerine dikkat etmektedir. Öğrenciyi motive eden ve öğrenciye dil öğrenmeyi sevdiren Öğretmenler, kurumun ilk tercihidir. Üç öğretmenlik eğitimi ile eğitim kalitesini maksimum seviyeye çıkaran TAD, başarısını öğretmenlere borçludur. İşini seven, işini meslek edinmiş, öğrencilerle kaynaşan ve onlara dil eğitimin sevdiren öğretmen kadrosu, kurumun başarısında en önemli unsurdur.

Bilgi, beceri, motivasyon ve öğrenci ile iletişimde istenilen seviyede olan öğretmenlerimiz, sınava hazırlık konusunda da başarılıdır.

Teknoloji İşimizi Kolaylaştırıyor

Eğitimde teknolojinin yeri tartışılmaz. Özellikle dil eğitimini kolaylaştıran ve başarı oranını yükselten teknolojik gelişmeler, eğitim kalitesini artırmaktadır. Öğretmenlerimiz, teknolojinin kullanımı konusunda oldukça başarılıdır. Dersler online kategoride kayda alınmaktadır. Öğrenci dersi kaçırdığı zaman, dersin videosunu izleyebilir. Kaçan derslerin yanı sıra ders tekrarı için dersin videosu tekrar izlenmektedir. Öğretmenler bu kategoride gerekli eğitimi almaktadır.

Türkçe öğrenme endişesine sahip öğrencileri en iyi şekilde motive eden öğretmenlerimiz, olumsuz ön yargıları ortadan kaldırmaktadır. Türkçenin en zor konularını basitleştirerek öğrencilerin motive olmasını sağlayan öğretmenlerimiz, başarı için gerekli motivasyonu sağlamaktadır.

Kimler Derneğimizde Öğretmenlik Yapabilir?

Türk Amerikan Derneği, Türkçe dil eğitimi konusunda profesyonel öğretmenlerle çalışmaktadır. Zaman zaman öğretmen ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda en az beş yıllık öğretmenlik deneyimine sahip öğretmenleri sınavla derneğimize alıyoruz. Sınavda başarılı olan öğretmenler mülakata alınmaktadır. Yapılan görüşme sonucunda istenilen özelliklere sahip öğretmenler, profesyonel eğitim kadromuzda işe başlamaktadır.

Türkçe öğretmeni ünvanıyla TAD’da görev almak isteyen aday öğretmenler, orta-üst seviyede İngilizce bilmeleri gerekir. Türkçe dil eğitimi konusuna üst seviyede olan öğretmenler, eğitim kadrosuna dahil edilmektedir.

BİZİ TERCİH EDENLER