ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Kurumsal Türkçe

İstanbul'un Asya ve Avrupa bölgelerinde yer alan şirketler adına TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY / BAKIRKÖY, grup dersleri ve özel dersler üzerinden eğitim sağlamaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda, sizler için en iyi teklifi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Kurumsal Türkçe

Asya ve Avrupa Bölgesindeki Şirketler Adına Özel Ders ve Grup Dersleri

Asya ve Avrupa bölgesinde bulunan şirketler için İstanbul adına, TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY / BAKIRKÖY grup dersleri ve özel derslerle eğitim gerçekleştirmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en iyi teklifi sağlamaktan memnuniyet duyarız. Eğer şirketinizde görev yapan yabancıların Türkçelerini geliştirme konusunda bir isteğiniz varsa TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY / BAKIRKÖY en doğru tercihtir. İstanbul için hem Asya Hem de Avrupa kısımlarındaki şirketleri özel ders ve grup dersleri üzerinden eğitimler sağlamaktayız. Farklı seviyeler üzerinden etkin materyaller ve eğitimlerle gerçekleştirilen dersler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm yolları ile desteklenmektedir.

Kurumsal ve Grup Eğitimi Avantajları

Belli aşamalarda ele aldığımız Türkçe dil eğitimi konusunda önceliğimiz ihtiyaçlarınızı belirlemektir. Bu konuda kurs kaydı yapılırken seviye tespit sınavı gerçekleştirilir. İstek ve hedefler doğrultusunda talebe uygun olarak ders programı hazırlanır. Ele alınan bu seviye tespit sınavı ile beraber program tamamen ücretsiz olarak, kurumsal hizmet anlayışıyla yapılır. Böylece şirket bünyesindeki yabancıların Türkçe seviyesi belirlenir. Bu belirleme en doğru seviyeden Türkçe dil eğitimine başlamak için ele alınır. Böylece grup eğitimi üzerinden karşılıklı iletişim ile beraber teorik ve pratik etkin şekilde dil öğrenim imkanı sağlanmaktadır.

Esnek Ders Müfredatı ile Türkçe Kursu

Profesyonel bir anlayışla verilen Türkçe kursları katılımcıların ihtiyaçlarına yönelik ve ön bilgiler doğrultusunda ele alınmaktadır. Özellikle evde ya da büroda gerçekleştirilen esnek ders müfredatları, ücret farkı karşılığında TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY / BAKIRKÖY üzerinden elde etmek mümkün. Şirketiniz adına olumlu geri dönüşler sağlayacak Türkçe dil eğitimi, personel adına bu konuda önemli bir yatırım olarak öne çıkıyor.

- Çok yönlü kalifiye personel istihdamı gerçekleştirilebilir,
- Müşteri memnuniyeti ve hizmeti konusunda kalite sağlanır,
- Yabancı uyruklu çalışanlar İstanbul'da kendini çok daha rahat hissederek sosyal yaşama karışabilir,

Tüm bu olanaklar sayesinde yabancı çalışanlarınız kaliteli Türkçe dil eğitimiyle çok yönlü hale gelebilir.

BİZİ TERCİH EDENLER