ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Çocuklar İçin Türkçe

Türkçe öğrenmek isteyen herkes için etkili kurs programı hazırlayan kursumuz, bu konuda deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosuna sahiptir. MEB onaylı sertifikaya sahip ve yılların tecrübesiyle eğitim veren öğretmenlerimiz, özel eğitim müfredatı uygulmaktadır. MEB onaylı müfredatta, çocuklara özel eğitim programı yer almaktadır.

Çocuklar İçin Türkçe

Türkçe öğrenmek isteyenler için temel eğitim özelliğine sahip çocuklara özel Türkçe programı, uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Okuma, yazma, dil bilgisi ve cümle kurma konularında uzman eğitim kadromuz, her seviye için özel ders programı hazırlamaktadır. Bu ders programına, çocuk eğitimi konusunda başarılı olan öğretmenler tercih edilmektedir.

Çocuklara Yönelik Eğitim Programı

Bu program iki kategoride değerlendirilmektedir. Grup derslerinin yanı sıra özel ders kategorisinde çocuklara Türkçe öğretilmektedir. Özel derste, öğrenci ile birebir ilgilenen öğretmenlerimiz, Türkçe alfabe, dil kuralları, cümle kalıpları, okuma ve yazma gibi konularda ders verilmektedir. Çocuklara uygun olacak şekilde hazırlanan müfredat, ‘eğlenerek Türkçe öğrenme’ imkanı sunmaktadır.

Çocuk eğitimi konusunda uzman pedagoglar tarafından hazırlanan ders kitapları, çocuk psikolojisine uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Basitten zora doğru hazırlanan ders programı, Türkçe’nin temel kurallarını içermektedir. Kitaplarda yer alan resimler ve figürler, çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır.

Yaş Gruplarına Göre Türkçe Eğitimi

Çocuklara özel hazırlanan özel ders kitapları, MEB onaylıdır. Eğlenerek dil öğreten bu ders kitapları, yaş gruplarına özel hazırlanmıştır. Hiç dil bilmeyenlerle, belli bir seviyede Türkçe bilenler, ayrı ayrı gruplarda eğitim görmektedir. Eğitim kalitesini maksimum seviyeye çıkaran seviye tespit işlemi, eğitimin başarılı olmasında önemli rol oynamaktadır. Okul öncesi veya İlköğretim seviyesi kategorisinde hazırlanan programlar, Türkçe eğitiminin temelini teşkil etmektedir.

Amaç Türkçe’yi Sevdirerek Öğretmektir

Esnek eğitim programına sahip olan ‘çocuklara özel alternatif Türkçe Programı’ her seviyeden öğrenciyi kapsamaktadır. Türkçe seviyesi ne olursa olsun, bütün öğrenciler bu ders programına dahil edilmektedir. Sıfırdan başlayan ve çocuklar için en üst seviyeye kadar Türkçe öğrenme imkanı sunan bu program, okul programı ile uyumlu özelliklere sahiptir.

Okul öncesi veya okul sonrası eğitim programı, öğrencinin seviyesine uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Dil becerisi, okuma kabiliyeti ve yazma becerisi, çocuklar için dil eğitimi kategorisinde dikkate alınan konulardır.

BİZİ TERCİH EDENLER