ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Birebir Türkçe

Türkçe’yi yoğun bir şekilde öğrenmenin en kolay ve en etkili yöntemi özel ders programlarıdır. Öğretmenlerin öğrencilerle birebir ilgilendiği bu programda, eğitim kalitesi maksimum seviyeye çıkmaktadır. Türkçe dil eğitiminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan profesyonel eğitim kadromuz, isteğiniz doğrultusunda en iyi birebir karşılıklı eğitim programı hazırlamaktadır. Türkçe’yi kısa sürede en iyi şekilde öğretmeyi hedef alan öğretmenlerimiz, seviyeye uygun ders programı hazırlamaktadır.

Birebir Türkçe

Birebir Eğitim Neden Etkilidir?

Dil eğitiminde karşılıklı diyalog, dil eğitiminde başarıyı maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Günlük yaşantıda kullanılan dil, kısa sürede ilerler ve anadil seviyesine çıkar. Teoride kalan dil unutulmaya mahkumdur. Birebir eğitimin temel amacı, dili konuşarak öğretmektir. Karşılıklı birebir dil eğitiminin başarılı olmasının nedeni budur. Karşılıklı sohbet etmek ve kitaba bağlı kalmadan bildiğiniz Türkçe kelimeleri kullanmak, dil eğitimini maksimum seviyeye çıkaracaktır. Dil eğitiminde yazma, okuma ve diyalog konuları, birbirini tamamlayan konulardır.

Her seviye için özel hazırlanan Türkçe birebir özel eğitim kursu, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hazırlanmaktadır. Türkçe seviyesine uygun hazırlanan eğitim programı, dil eğitiminde başarılı sonuç vermektedir. Hiç Türkçe bilmeyenler veya belli bir seviyede Türkçe bilenler, ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Bu özel program sayesinde Türkçe öğrenmek çok daha kolay hale gelecektir

Birebir Eğitimin Ne Gibi Avantajları Var?

1- Kursun süresi ve ders programının saatleri, katılımcı tarafından belirlenmektedir. Ders programı oluştururken, en uygun saatleri tercih edebilirsiniz. Bu açıdan program oldukça esnektir. Hafta sabah, öğle veya akşam kategorisinde özel ders saati belirlenmektedir. İsterseniz hafta sonuna özel ders programı oluşturulabilir.

2- Türkçe eğitiminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan seviye tespit sınavı ücretsizdir. Bu sınavla, katılımcının seviyesi belirlenmektedir. Seviyeye uygun ders programı oluşturularak, dil eğitiminin istenilen seviyeye ulaşması sağlanmaktadır.

3- Ders mekanı konusu da oldukça esnektir. Birebir dil eğitimi kursumuzda, evinizde, ofisinizde veya çalıştığınız iş yerinde verilmektedir. Bu açıdan çok esnek olan dil programı, katılımcı için büyük kolaylık sağlamaktadır. Kurs binasına ve ders saatine bağlı kalmaksızın, Türkçe dilini öğrenmek istiyorsanız, birebir dil eğitimi programından faydalanabilirsiniz. Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere sertifika verilmektedir.

BİZİ TERCİH EDENLER